رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه از مرکزسنقروکلیایی بازدید کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه از مرکزسنقروکلیایی بازدید کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه از مرکز سنقرو کلیایی بازدید کرد. وی با شرکت در جلسه هیات رئیسه واحد سنقر وکلیایی به بررسی مسائل این مرکز دانشگاهی پرداخت.

دکترجهانشیر امیری با بیان اینکه قانون‌مداری باید سرلوحه کار در دانشگاه آزاد قرار گیرد، گفت: دانشگاه‌ها باید با تکیه بر قانون کار خود را پیش برده و در همه حوزه‌ها شفاف‌سازی کنن.د

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: «اکنون زمان آن رسیده است که در دانشگاه آزاد اسلامی کار به صورت جهادی انجام بپذیرد، چرا که دیگر زمانی برای از دست دادن نیست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه درباره اهمیت اصل مشورت در اسلام و کارایی آن در سیستم‌های مدیریتی، افزود: استفاده از خرد جمعی همیشه باعث پیشرفت بوده و دانشگاه با داشتن استادان، هیات علمی،حق‌التدریس و کارشناسان خبره علمی از ظرفیت بالایی برخوردار است که می‌توان به بهترین نحو از آن بهره برد.

دکتر جهانشیر امینی اظهار کرد: «واحدهای دانشگاهی باید ظرفیت درآمدزایی غیر شهریه ای از طریق امور دانش‌بنیان و غیر دانش‌بنیان را افزایش دهند.

دکتر امینی ، مسئولیت پذیری، امانتداری، دلسوزی و احترام به ارباب رجوع را از شاخص‌های مهم مدیران در دانشگاه آزاد عنوان کرد و دانشگاه آزاد را یکی از سالم‌ترین نهادهایی که به برکت نظام جمهوری اسلامی بعد از انقلاب در ایران شکل گرفته، دانست..