برنامه دانشگاه آزاد اسلامی سنقر و کلیایی برای راه‌اندازی رشته‌های جدید

برنامه دانشگاه آزاد اسلامی سنقر و کلیایی برای راه‌اندازی رشته‌های جدید

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سنقر و کلیایی گفت: درصدد دایرکردن چند رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد و چند کد رشته پیراپزشکی هستیم

محمدجواد بنی‌عامریان در دیدار با امام جمعه محترم  شهرستان سنقر و کلیایی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اکبری  به ارائه گزارشی از تاریخچه راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سنقر و کلیایی و تعداد رشته‌های دانشگاه، تعداد دانشجویان و تعداد اعضای هیئت علمی، کارکنان و کانون‌های فعال در این دانشگاه پرداخت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سنقر و کلیایی بر تعامل هرچه بیشتر با مسئولان شهرستان تأکید و درباره دورنمای دانشگاه با توجه به اینکه تمام اعضای هیئت علمی مرکز دارای مدرک دکتری هستند، بیان کرد: با کمک مسئولان و تلاش نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درصدد دایرکردن چند رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد و چند کد رشته پیراپزشکی هستیم.

امام جمعه  محترم شهرستان سنقر و کلیایی با برشمردن نکات فرهنگی و فرمایش مقام معظم رهبری در مورد مسائل جوانان، تأکید بر این امر را از وظایف رئیس دانشگاه برشمرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا اکبری با اشاره به برگزاری دوره‌هایی در کنار کلاس‌های آکادمیک برای دانشجویان تصریح کرد: برگزاری این دوره‌ها موجب می‌شود یک فرد دانشجو پس از پایان تحصیل بتواند درصورت امکان از ثمره چند سال تحصیل خود برای ایجاد درآمد و کسب روزی حلال استفاده کند.